Novinky
Seznamte se s novinkami a děním u nás

Zajímá Vás online marketing a chcete se v něm rozvíjet? Chcete pracovat na velkých projektech? Chcete se podílet na budování e-shopů v rychle rostoucí české investiční skupině, která působí v 5 evropských zemích? Do marketingového oddělení v Ostravě hledáme vhodné uchazeče na marketingovou pozici Digital Marketing Specialist. U nás budete mít na starost marketingové online kampaně pro jeden velký projekt, který můžete rozvíjet. Pozice je vhodná i pro absolventy. Staňte se součástí velké stabilní společnosti s ročním obratem přesahující stovky miliónů Kč.

Popis pozice

Digital Marketing Specialist připravuje, nastavuje a spravuje online marketingové PPC kampaně v systémech Google Ads a Seznam Sklik pro naše e-shopy. Zaměřuje se na výkonnostní i brandové kampaně. Nastavuje kampaně pro YouTube. Pracuje se srovnávači zboží jako je Heureka nebo Zboží. Sleduje novinky a nejnovější trendy ve světě PPC kampaní a srovnávačů. Využívá analytické nástroje jako je Google Analytics pro vyhodnocování kampaní. Sleduje výsledky PPC kampaní, YouTube kampaní a srovnávačů, nastavené cíle a zpracovává reporting.

Čemu se u nás budete věnovat?

Co od Vás očekáváme?

Proč do toho jít s námi?

Místo výkonu práce

O naší společnosti Westlogic

Jsme česká investiční skupina, která se zaměřuje na budování e-shopů v několika evropských zemích, a také na tuzemskou výrobu vlastních produktů. Hledáme nové příležitosti, budujeme vlastní projekty a investujeme do společností z různých oborů a odvětví. Aktuálně působíme ve 12 zemích, počet našich zaměstnanců převyšuje 100 lidí. Důraz klademe především na inovace a rádi přijímáme výzvy, které pomáhají posouvat naše limity.

Budujeme projekty v Česku, Německu, Rakousku, Francii, Velké Británii, Španělsku, Holandsku, Polsku, Slovensku, Rumunsku, Bulharsku a Maďarsku. Naše zákazníky oslovujeme prostřednictvím prodejních kanálů v online i offline prostředí – využíváme naše výrobní, obchodní, marketingové a analytické schopnosti pro budování úspěšných projektů.