Novinky
Seznamte se s novinkami a děním u nás

Zajímá Vás online marketing, máte zkušenosti s PPC kampaněmi a už Vás nebaví správa kampaní pro desítky malých klientů, kteří nemusí vždy ocenit Vaši kvalitní práci? Chcete pracovat na velkých projektech? Hledáte nové výzvy a chcete se dále rozvíjet? Chcete se podílet na budování e-shopů v rychle rostoucí české investiční skupině, která působí v 5 evropských zemích? Do marketingového oddělení v Ostravě hledáme vhodné uchazeče na pozici PPC Specialist. U nás budete mít na starost jeden velký projekt, který můžete rozvíjet. Staňte se součástí velké stabilní společnosti s ročním obratem přesahující stovky miliónů Kč.

Popis pozice

PPC Specialist připravuje, vytváří a spravuje PPC kampaně v platformách Google Ads, Seznam Sklik a Bing Ads pro naše e-shopy. Zpracovává a udržuje PPC strategii pro jednotlivé e-shopy. Zaměřuje se na výkonnostní i brandové kampaně. Nastavuje kampaně pro YouTube. Pracuje se srovnávači zboží jako je Heureka, Zboží, Favi, Biano, Glami a další. Sleduje novinky a nejnovější trendy ve světě PPC a srovnávačů. Využívání analytické nástroje jako je Google Analytics a pracuje s daty. Používá další nástroje ke zlepšování výsledků PPC kampaní. Sleduje výsledky PPC kampaní, YouTube kampaní a srovnávačů, nastavené cíle (KPI) a zpracovává reporting.

Čemu se u nás budete věnovat?

Co od Vás očekáváme?

Proč do toho jít s námi?

Typ práce

Místo výkonu práce

O naší společnosti Westlogic

Česká investiční skupina, která se zaměřuje na budování e-shopů v několika evropských zemích. Zaměřujeme se na hledání nových příležitostí, budování vlastních projektů a export. Investujeme do společností z různých oborů a odvětví. Působíme v 5 zemích a aktuální počet zaměstnanců převyšuje 100 lidí. Především klademe důraz na inovace a rádi přijímáme výzvy, které pomáhají posouvat naše limity. Budujeme online projekty v Česku, Slovensku, Polsku, Německu a Rakousku. Naše zákazníky oslovujeme prostřednictvím prodejních kanálů v online i offline prostředí – využíváme naše výrobní, obchodní, marketingové a analytické schopnosti pro budování úspěšných projektů.