Novinky
Seznamte se s novinkami a děním u nás

Se stínicí technikou máme letité zkušenosti. Nejprve jsme začínali s projektem fexi.cz, který se soustředí výhradně na rolety Den a noc. Tvrdá práce, budování týmu odborníků a naše zkušenosti v marketingu posunuly projekt FEXI na první místo na trhu s roletami Den a noc. V současné době představuje FEXI jedničku na trhu v ČR a úspěšně jsme obsadili i trh na Slovensku.

Spuštění projektu FOA v České republice bylo logickým krokem. Na e-shopu foa.cz najdete produkty z širokého spektra stínicí techniky – samozřejmě naše milované rolety Den a noc, ale navíc římské rolety, plisé rolety, rolety na střešní okna a klasické látkové rolety. Nechybí ani vertikální žaluzie a sítě do oken proti hmyzu.

Zájem o naše produkty a služby je obrovský, což nás nesmírně těší. Je vidět, že naše zkušenosti se vracejí v podobě spokojených zákazníků. Když jsme přemýšleli o tom, v čem je hlavní příčina toho, že máme pravidelně nakupující zákazníky, kteří se k nám rádi vracejí, viděli jsme zejména:

Povzbuzeni úspěchem projektu FOA na českém trhu jsme se rozhodli spustit jeho slovenskou variantu na https://www.foa-rolety.sk. Zákazníci na Slovensku, kteří doposud objednávali stínicí techniku na https://www.foa.cz, tak mohou nyní používat moderní, bezpečný e-shop ve vlastním jazyce.